İletişim

Aklınızdan geçen ya da hayalinizdeki herhangi bir ürünün nasıl olabileceğini mi merak ediyorsunuz? Artık tek başınıza düşünmeye gerek yok! NetVizyon ile birlikte hayalleriniz bir parmağınız ucunda bekliyor. Fiyatlar ve daha fazlası için bizlere iletişim formu ile dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

NETVİZYON EĞİTİM ARAÇLARI VE MOBİLYALARI LTD.ŞTİ ; teknolojik gelişmeleri takip ederek, eğitim sektöründe  ihtiyaçları karşılayacak kaliteli ürünler üretir.Ürün gamı içerisine ; laboratuar mobilyaları, laboratuar ekipmanları,Eğitim araçları,Yazı Tahtaları ve Tozsuz Tebeşir,Sunum cihazları,Okul Öncesi Mobilyaları,,Ofis Mobilyaları girmektedir.

NETVİZYON EĞİTİM ARAÇLARI VE MOBİLYALARI LTD.ŞTİ ; tasarım açısından fonksiyon ve estetik dil bütünlüğünü yansıtan yani yeni ürünler yaratmak , kullanıcıya tasarımdan üretime tüm süreçlerde kaliteli hizmet sunmaktır.

NETVİZYON EĞİTİM ARAÇLARI VE MOBİLYALARI LTD.ŞTİ ; Ürünleri ve hizmetleri ile sektörde haklı yerini almıştır.

Sizlerle Geleceğe….

Yıllardır eğitim her toplumun geleceğini belirleyen ilk etken olmuştur. Kültürel açıdan en önemli faaliyet eğitimdir. Bu sürecin, ne kadar hassas olduğu konusunda firmamız titizlik ve özveri içerisinde sizler için çalışmaktadır. Önceliğimiz disiplindir. Eğitime katkı sağlayacak her türlü sosyal sorumluluk projesinde yerimizi alarak kalite, uzun ömürlü kullanım, sağlıklı ve ulaşılabilir fiyatlar ile birlikte modern bir görünümü ayağınıza getirmekteyiz.

Yıllardır her türlü alanda hizmet veren firmamız okul sırası imalatında da trendler arasında ve beklentileri en iyi karşılayabilen firmalar arasında yerini bulmuştur. Üretmekte olduğu zengin model alternatifleri ile eğitim sektörüne katkı sağlamaya devam etmekteyiz. Eğitim mobilyaları sektöründe uzmanlaşmış kadromuz ile bu alanda lider olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Bunu siz değerli müşterilerimize bir borç bilerek gereken sorumlulukları yerine getirmek için disiplinli bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

NetVizyon LTD. olarak sadece mobilya değil , aynı zamanda eğitim sektörünün öncüsü olma bilincindeyiz. Bu sebep ile de ülkemizin ve dünyamızın geleceğini daha da şekillendirmek adına her türlü katkıyı sağlamak ve gerektiği vizyona göre üretimlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.